• Kliendistaatused

    "Magic" kliendistaatus - Kõik tooted on "Magic" staatusega klientidele tavahinnast 10% soodsamad. "Magic" staatuse saamine on maagiliselt lihtne! Lase ennast kliendiks registreerida müügiesindajal, tee seda ise meie esindustes või telli kaupa E-poest.

    "nailMagic" kliendistaatus - Kõik tooted on "nailMagic" staatusega klientidele tavahinnast 15% soodsamad. Kliendistaatuse tagab Trendnails Küünestuudio mistahes erialakoolituse läbimine.

Meist

myMagic Trendnails pakub kõige paremate hindadega tooteid Eestis ja kvaliteedistandardid on meil kõrged. Meil on suurim värviliste geelide valik Eestis, ehitusgeelid igale küünetüübile ning tooteportfellis olemas kõik, mida vajab ka kõige nõudlikum küünetehnik! Oleme oma toodetes väga kindlad ja julgeme neid soovitada ka parimale sõbrale, sest meil on erinevates küünestuudiotes kokku ligi 20 tehnikut, kes testivad hoolikalt läbi kõik uued tooted enne nende turule toomist. Tänu sellele kinnitame käsi südamel, et müüme vaid neid asju, mis on kvaliteetsed ja nõudlikele soovidele vastavad.